Wszechstronna oferta z zakresu chirurgii stomatologicznej – Citistom

Nowoczesna klinika stomatologiczna w Katowicach – Citistom wykonuje wiele usług dentystycznych, z różnych dyscyplin. W miejscu tym świadczony jest kompletny zakres usług prywatnej praktyki stomatologicznej oraz w ramach kontraktu Narodowego Funduszu Zdrowia. Jeżeli kogoś interesuje korona porcelanowa to w gabinecie może liczyć także na leczenie jakie ma na celu nałożenie korony. Porcelanowa korona zęba jest wybraną z technik uzupełniania częściowych lub całościowych ubytków w uzębieniu. Jest to technika droga, aczkolwiek daje świetne rezultaty.

Porcelanowe korony zaliczają się do trwałych, prezentują się nad wyraz naturalnie i gwarantują klientom najwyższy komfort. Korona protetyczna może zastąpić cały ząb lub tylko jego część. Na przykład, gdy ząb jest przebarwiony albo jest ukruszony, koronę nakłada się na pozostałą część zęba własnego pacjenta. Jeśli chodzi o całościową utratę zęba, korona jest wtedy zamocowana na implancie. Zależnie od materiału z jakiego wykonany jest implant, korony podzielone są na: mocowane na podbudowie metalowej a także mocowane na pełnoceramiczne. Kolor korony dobiera się do barwy zębów naturalnych, przy pomocy wzornika kolorów.

W rezultacie wyglądają one później jak naturalne zęby klienta. W gabinecie wykwalifikowani stomatolodzy korzystają z najnowszych technologii leczenia, żeby móc pomagać chorym z brakiem uzębienia. Eksperci mają bogatą wiedzę z zakresu implantologii, a dostępne świadczenia nie wywołują bólu. Chorzy wiedzą, że w centrum stomatologicznym będą poddawani leczeniu w jak najlepszych warunkach.

W trakcie pierwszej wizyty stomatolog wyznaczy spersonalizowany plan leczenia. Dopiero po zaakceptowaniu ze strony pacjenta rozpocznie się leczenie. Będąc zdecydowanym na rozpoczęcie leczenia w Citistom, wie się o tym, że podejmuje się właściwą decyzję. Dentyści mają dużą wiedzę i stale się kształcą. To oznacza, że chorzy mogą poczuć się pewnie, gdyż wdrożone są procedury mające na celu utrzymać pełną sterylność i wpływać na komfort pacjenta.